June Mejlgaard Jensen, Administrerende direktør

June Mejlgaard Jensen, Administrerende direktør

Telefon:
+45 40 11 02 96

E-mail: 
june.mejlgaard.jensen@azets.com

Lars Eberhardt. Senior manager, Salg & marketing

Lars Eberhardt. Senior manager, Salg & marketing

Telefon:
+ 45 20 14 83 11

E-mail:
lars.eberhardt@azets.com

Tonni Nielsen, Senior manager, Accounting

Tonni Nielsen, Senior manager, Accounting

Telefon:
+ 45 21 61 91 28

E-mail:
tonni.nielsen@azets.com

Helene Schleicher, Senior manager, IT & Business Development

Helene Schleicher, Senior manager, IT & Business Development

Telefon:
+45 24 86 81 39

E-mail:
helene.schleicher@azets.com

Per Lydholm, Senior manager, Accounting BPO

Per Lydholm, Senior manager, Accounting BPO

Telefon:
24 86 81 23

E-mail:
per.lydholm@azets.com

Charlotte M. Petersen, Senior manager, Løn til private virksomheder

Charlotte M. Petersen, Senior manager, Løn til private virksomheder

Telefon:
+ 45 21 61 91 08

E-mail:
charlotte.m.petersen@azets.com

Kenney Søby, Senior manager, Offentlig løn og Løn IT

Kenney Søby, Senior manager, Offentlig løn og Løn IT

Telefon:
+ 24 40 43 54

E-mail:
kenney.soby@azets.com

Dorte Frigast, Senior manager

Dorte Frigast,
Senior manager

Telefon:
+ 45 24 86 81 47

E-mail:
dorte.frigast@azets.com

Jørgen Bærentzen, Senior produkt manager

Jørgen Bærentzen, Senior produkt manager

E-mail:
jorgen.barentzen@azets.com