Velkommen til Azets. Efter salget fra Visma hedder vi nu Azets. Vi er Nordens førende leverandør af services og systemer inden for regnskab, løn og HR. Fandt du ikke det, du søgte? Besøg visma.dk, hvis du leder efter software fra Visma.

June Mejlgaard Jensen, Administrerende direktør

Telefon:
+45 40 11 02 96

E-mail: 
june.mejlgaard.jensen@azets.net

Lars Eberhardt. Senior manager, Salg & marketing

Telefon:
+ 45 20 14 83 11

E-mail:
lars.eberhardt@azets.net

Tonni Nielsen, Senior manager, Accounting

Telefon:
+ 45 21 61 91 28

E-mail:
tonni.nielsen@azets.net

Helene Schleicher, Senior manager, IT & Business Development

Telefon:
+45 24 86 81 39

E-mail:
helene.schleicher@azets.net

Per Lydholm, Senior manager, Accounting BPO

Telefon:
24 86 81 23

E-mail:
per.lydholm@azets.net

Charlotte M. Petersen, Senior manager, Løn til private virksomheder

Telefon:
+ 45 21 61 91 08

E-mail:
charlotte.m.petersen@azets.net

Kenney Søby, Senior manager, Offentlig løn og Løn IT

Telefon:
+ 24 40 43 54

E-mail:
kenney.soby@azets.net

Dorte Frigast, Senior manager

Telefon:
+ 45 24 86 81 47

E-mail:
dorte.frigast@azets.net

Jørgen Bærentzen, Senior produkt manager

E-mail:
jorgen.barentzen@azets.net