Ledelsen i Azets
 
 
 

Ledelsen i Azets

 

June Mejlgaard Jensen, Administrerende direktør

Telefon:
+45 40 11 02 96

E-mail: 
june.mejlgaard.jensen@azets.com

Jesper-Balsby.jpg

Jesper Balsby
Viceadministrerende direktør

Telefon:
+45 44 51 82 97

E-mail:
jesper.balsby@azets.com 

Jørgen Bærentzen, Head of Marketing & Partners

Telefon:
+45 40 17 87 45

E-mail:
jorgen.barentzen@azets.com

Helene Schleicher, Head of IT & Business Development

Telefon:
+45 24 86 81 39

E-mail:
helene.schleicher@azets.com

Tonni Nielsen, Business Area Accounting Director

Telefon:
+45 21 61 91 28

E-mail:
tonni.nielsen@azets.com

Charlotte M. Petersen, Business Area Payroll Director

Telefon:
+45 21 61 91 08

E-mail:
charlotte.m.petersen@azets.com

Kenney Søby,
Senior manager

Telefon:
+45 24 40 43 54

E-mail:
kenney.soby@azets.com

Dorte Frigast,
Senior manager

Telefon:
+45 24 86 81 47

E-mail:
dorte.frigast@azets.com

Tanja Lykkehøj Holsøe,
CFO / Økonomichef

Telefon:
+45 29 23 81 11

E-mail:
tanja.holsoe@azets.com

Michael.jpg

Michael Dupont Fischer,
Head of Sales

Telefon:
+45 41 74 37 10

E-mail:

Ditte.jpg

Ditte Munk-Bierre,
Head of HR

Telefon:
+45 20 14 83 11

E-mail:
ditte.munk-bierre@azets.com